Zalety licówek porcelanowych

Jeżeli forma jak i kolor naszych zębów musimy poddać korekcie – czyli tak zwanej i popularnie nazywanej licówce porcelanowej, w której cieniutkie jak paznokieć u ręki powłoki powstałe ze specjalnej porcelany w odpowiednio wyselekcjonowanym kolorze, które mogą znacznie skorygować jak i poprawić znacznie nasz jakże doskonały uśmiech. Jest to najmniej, oraz najmniej niebezpieczny dla naszego życia i zdrowia po wybielaniu sposób na zmianę koloru zębów wykonywany przez panią Stomatolog, licówki pozwalają ponadto zamykać szpary pomiędzy zębami, korygować kształt, maskować starcia czy niewielkie złamania oraz wady szkliwa.

dentysta
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Wymagają minimalnie aż trzech wizyt. Na pierwszym spotkaniu bądź, wizycie wykonujemy odciski i badamy zgryz naszych zębów. Po ukończonej wizycie wyciski są przesyłane do laboratorium gdzie tworzony jest projekt końcowych uzupełnień. Na tej podstawie w czasie, drugiej wizyty zęby są dostosowywane i przygotowywane pod licówki i pobierane są odciski, ustalany jest kolor i kształt. Na koniec nakładane są licówki tymczasowe. Teraz wykonywane są wszelkie korekty i uzupełnianie niezamierzonych braków. Informacja o tym jak dokładnie maja wyglądać ostateczne licówki jest przekazywana do laboratorium. podczas trwania kolejnej wizyty, nasze licówki są doklejane do naszych zębów za pomocą specjalistycznych i odpowiednich do stanu uzębienia, materiałów łączących.

Stomatolog, po obszernym, dokładnym zapoznaniu się ze stanem naszego uzębienia, jest w wstanie ocenić, ile dokładnie czasu wytrzymają przyklejone licówki do naszych zębów lub w przypadku w grę w którą wchodzą implanty na jak długo i jak wytrzymałe one mogą być. Podczas wizyty u stomatologa, możemy również wybrać rodzaj wizyty, czy jest to jedynie wizyta kontrolna, czy też jak to najczęściej bywa, wizyta kontrolna, połączona z przymusowym leczenie, uzależnionym od posiadanego uzębienia jak i od jego stanu. Osoby odwiedzające dentystę często, nie mają problemów z zębami tak jak inne osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Navigation